Adana Demirspor'a destek

Adana Demirspor'a destek

SAİMBEYLİ BELEDİYE BAŞKANINDAN DESTEK

Saimbeyli Belediye Başkanı Mustafa Şahin Gökçe, Adana Demirspor’un satışa sunduğu kombine biletlerden 1 adet protokol bileti satın aldı.  

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Mehmet Gökoğlu ve Başkanvekili Mustafa İzgioğlu’ndan kombine biletini alan başkan Şahin Gökçe, “Bir kentin gelişmesinde futbol çok önemli bir faktördür. Adana Demirspor’da bu şehrin temel taşlarındandır. Adana Demirspor’a sahip çıkmak herkesin görevidir. İnşallah Adana Demirspor hak ettiği yere çıkıp Adanamazın gelişmesine büyük katkı koyacaktır”
    Mavi-lacivertli kulübün başkanı Mehmet Gökoğlu ve başkanvekili Mustafa İzgioğlu Saimbeyli Belediye Başkanı Mustafa Şahin Gökçe’ye teşekkür etti.
 

İŞ ADAMI HEYBELİ’DEN DESTEK

  İş Adamı Naci Heybeli de Adana Demirspor Kulübü’nün satışa sunduğu kombine biletlere destek verdi. 

    Adana Demirspor Kulübü yöneticileri Ümit Onatça ve Kazım Bozan iş adamı Naci Heybeli’yi makamında ziyaret etti. Heybeli, Mavi-lacivertli kulüpten 6 adet protokol bileti satın aldı. İş adamı Heybeli, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Adana Demirspor’a destek vermeye devam edeceğini ifade etti.

Mavi lacivertli kulübünü yöneticileri Ümit Onatça ve Kazım Bozan verdiği destekten dolayı iş adamı Naci Heybeli’ye teşekkür etti.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis