Adana Demirspor alt yapısı sezonu açtı

Adana Demirspor alt yapısı sezonu açtı

Adana Demirspor alt yapısı sezonu açtı. Kulübün Aytaç Durak Tesisleri’nde bir araya gelen U12, U14, 15, 16, U17, U19 ve U21 takımı oyuncuları aile fotoğrafı çektirdi. Sezon açılışına Kulüp Başkanı Mehmet Gökoğlu, Başkan Vekillerinden Mustafa İzgioğlu, Şentürk Çalık, Stadyum ve Taraftar Sorumlusu İsmail Tanrıverdi ve Alt Yapı ve Amatör Spor Dalları Sorumlusu Kazım Bozan da katıldı.

Alt yapıyı oluşturan genç oyunculara hitaben bir konuşma yapan Adana Demirspor Kulübü Başkanı Mehmet Gökoğlu, 2017-2018 sezonunun hayırlı geçmesi dileğinde bulunarak, “Hem A takım, hem de geleceğe umutla baktığımız gençler için Muharrem Gülergin sezonunun iyi geçmesini diliyorum. İnşallah, her branşta başarıyı yakalamayı istiyoruz. Bunu da başaracağınıza inanıyorum.” dedi.

Genç oyunculara uyarılarda da bulunan Başkan Gökoğlu, “Disiplin çok önemli. Kimse unutmasın ki burası Adana Demirspor Kulübü. Bu kapıdan içeri girdiğinizde Demirspor armasına yakışan disiplin ve ahlakı sergileyeceksiniz. Sergileyemeyen olursa Allah işini gücünü rast getirsin. Başarılarınızın devamını diliyorum. Allah yardımcınız olsun.” diye konuştu.

 

 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis