Başkanımız incelemelerde bulundu

Başkanımız incelemelerde bulundu

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak, yönetim kurulu üyeleri ve Adana Demirspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, Sarıcam İlçesi’nde 102 dönüm arazi üzerine inşa edilen ve tamamlanma aşamasına gelen Adana Şehir Stadyumu’nda incelemelerde bulundu.
İncelemeleri sırasında, stadyumda yapılan son çalışmaları inceleyen ve Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak’tan bilgiler alan Başkanımız Murat Sancak, yeni stadyumun hizmete girmesiyle birlikte taraftarların daha modern bir stadyuma kavuşacağını belirtti.
İleri teknoloji ve bir çok sosyal donatıyla inşa edilen UEFA standartlarındaki stadyumun tamamlanıp hizmete girmesiyle, Adana’nın yanı sıra bölge ve ülke sporuna çok önemli katkı sağlanacağını belirten başkanımız Murat Sancak, Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü  Abdulkadir Ataşbak’tan stadyumun son durumu hakkında bilgi aldı.
Başkanımız Murat Sancak, Adana Şehir Stadyumu’nun yapımından dolayı devlet yetkilileri başta olmak üzere emeği geçen tüm kişi, kurum ve kuruluşlara teşekkür etti.
 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis