Başkanımız Mehmet Gökoğl'undan açıklama

Başkanımız Mehmet Gökoğl'undan açıklama

Pazar günü 2017-2018 sezonunun ilk resmi karşılaşması Balıkesirspor Baltok maçı ile yeni sezona merhaba diyecek olan  Adana Demirspor’da transferi gerçekleşen bütün oyuncuların lisansı çıkarıldı.

30 Mayıs 2017 gününden bu yana bayrağı bir üste taşımak için yönetim kuruluyla beraber ellerinden gelen tüm çabayı sarfettiklerini belirten  Adana Demirspor Kulübü Başkanı Mehmet Gökoğlu“Bütün transferlerimizin lisansını an itibariyle çıkarmış bulunuyoruz. Yönetim Kurulu olarak bu süreç içerisinde bize desteğini esirgemeyen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye,seçildiğimiz günden bu yana sabırlı bir bekleyiş içinde olan mavi lacivertli renklere sevdalı büyük Adana Demirspor taraftarına ayrıca teşekkür ederiz.Adana Demirspor Kulübü yönetim kurulu olarak camiamıza yakışan bir takım kurduğumuzu düşünüyorum. İnşallah bu kadro Adana Demirspor’u en iyi yerlere taşıyacaktır. Bu doğrultuda 2017-2018 Muharrem Gülergin sezonunun tüm camiaya hayırlı olmasını diliyorum” dedi

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Mehmet Gökoğlu,Türkiye’nin farklı şehirlerinden Balıkesir’e gelecek olan Adana Demirspor taraftarlarına da kazasız belasız bir şekilde maça gelip evlerine dönmeleri temennisinde bulundu.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis