Başkanımız Murat Sancak'tan Vali Demirtaş'a ziyaret

Başkanımız Murat Sancak'tan Vali Demirtaş'a ziyaret

Adana Demirspor Kulübü'nün olağanüstü genel kurulunda yeni başkanlığına seçilen başkanımız Murat Sancak ile Yönetim Kurulu Üyelerimiz Remzi Kar ve Savaş Çokduygulu, Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Kulüp Başkanımız Murat Sancak, yaptıkları genel kurul hakkında Vali Mahmut Demirtaş’a bilgi vererek, kulübün içinde bulunduğu durumdan bahsetti.

Tek amaçlarının Adana Demirspor’un başarısı olduğunu, bunun için her türlü fedakârlıkları yapacaklarını dile getiren Kulüp Başkanımız Sancak, “Hedefimiz Süper Lig’tir. Bu konuda tüm Adanalılara görev düşüyor” dedi.

Vali Demirtaş ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak’ın şahsında yeni Yönetim Kurulu Üyelerini kutladı ve tebrik etti.

Adana Demirspor’un kentin köklü kulüplerinden olduğunu vurgulayan Vali Demirtaş, “Adana Demirspor’umuzun hak ettiği başarıya ulaşması konusunda desteklerimizi sürdüreceğiz. Yönetim Kurulu Üyelerine ve "Mavi Şimşekler"e Başarılar diliyorum” diye konuştu.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis