Başkanımızdan, Adana Gençlerbirliği Kulübüne ziyaret

Başkanımızdan, Adana Gençlerbirliği Kulübüne ziyaret

Başkanımız Murat Sancak, Adana Gençlerbirliği Kulübünü ziyaret etti.

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak  ile yönetim kurulu üyelerimiz Savaş Çokduygulu,Tekin Taylancı ve Sportif Direktörümüz Tanju Çolak Adana futboluna örnek özkaynak modeli oluşturan Gençlerbirliği Kulübü’nü ziyaret etti. Başkan Sancak  ve yönetim kurulu üyeleri, Adana Gençlerbirliği Tesislerini gezip, Başkan Haluk Güner Köktürk’ten bilgiler aldı.

Adana Gençerbirliği ile ilgili çok farklı kaynaklardan bilgiler aldığını belirten Başkanımız Sancak, " İnşallah ihtiyacımız olan Türk gençleri burada yetişir ve sadece Adana'ya değil Türk futboluna da katkı sağlar. Çocuklar, personel, antrenörler, tesis düzeni, Başkan Haluk Güner Köktürk’ün enerjisi, cana yakınlığı, samimiyeti gerçekten çok güzel" dedi.

Adana Demirspor’un ülkemizin en önemli sportif değerlerinden biri olduğunu söyleyen Adana Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Haluk Güner Köktürk ise, "İyi düşünen, iyi bir iş adamı, ülkemizin değerli ismi ve Adana’nın en büyük şansı olan Sayın Murat Sancak’ı konuk ediyor olmaktan çok mutluyuz. Bizim böyle manevi desteklere çok ihtiyacımız var." açıklamasında bulunarak, ziyaretten dolayı Başkan Sancak ve yönetim kuruluna teşekkür etti.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis