İş adamlarından kulübümüze kombine desteği

İş adamlarından kulübümüze kombine desteği

Kulübümüzün, 2018-2019 sezonu için satışa sunduğu kombine biletlerine iş adamları ve esnafların desteği sürüyor.

Yeni Akdeniz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Tunçay 50 bin lira değerinde 10 adet protokol ,İş adamı Ahmet Namlı 15 bin lira değerinde 2 adet protokol ve 50 adet kale arkası kombinesi  ve Pırıl İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Ayhan 10 bin lira değerinde 2 adet protokol kombinesi alarak Adana Demirspor’umuza katkıda bulundu.

Kombine biletlerini kulübümüzün Basın Sözcüsü Savaş Çokduygulu’dan alan Serkan Tunçay “ Şehrimizin en önemli markalarından olan Adana Demirspor’a artık daha fazla destek olmalıyız. Bu markanın Süper Lig’e çıkması için Başkan Murat Sancak idaresindeki mavi lacivertli takımının yanında yer almak için kombinemizi aldık. Adana Demirspor’a Süper Lig yolunda başarılar diliyorum” dedi.

İş Adamı Ahmet Namlı ise yaptığı açıklamada “Sezona iyi giriş yapan ve Adana Demirspor’u tekrar ayağa kaldıran Murat Sancak başkanlığındaki takıma bundan sonra daha da destek olmalıyız.” diyerek Adana Demirspor’a yeni sezonda başarılar diledi.

Pırıl İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Ayhan da Türkiye’nin önemli isimlerinden Murat Sancak’ın başkanlığındaki Adana Demirspor’u Süper Lig yürüyüşünde yalnız bırakmamak için kombinesini aldığını söylerek, tüm Adanalıları destek olmaya çağırdı.

 

 

Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis