Manisa maçı hazırlıklarımız sürüyor

Manisa maçı hazırlıklarımız sürüyor

Pazar günü kendi evinde Manisaspor ile karşılaşacak olan Adana Demirsporumuzda zorlu müsabaka öncesi hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Aytaç Durak Tesisleri’nde teknik patronumuz Engin İpekoğlu yönetiminde gerçekleştirilen antrenman ısınma hareketleriyle başladı.

Daha sonra ise koordinasyon ve 5’e 2 çalışması yapan Mavi-Lacivertli oyuncularımız son olarak çift kale taktik maçıyla günü tamamladı. Engin İpekoğlu, taktik maçında oyuncularını sürekli uyarırken bazı pozisyonları tekrar ettirerek dikkatli olmaları gerektiğini uygulamalı olarak anlattı.

Kulüp Başkanımız Sedat Sözlü de takımın antrenmanında yer alarak Engin İpekoğlu ve oyuncularımızla sohbet etti.

ADANA DEMİRSPORUMUZ’A TRİBÜN CEZASI

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 02.03.2017 tarih ve 57 sayılı toplantısında almış olduğu kararlar doğrultusunda Adana Demirsporumuza ceza verildi.

Kararda şu ifadeler yer aldı;

‘’ADANA DEMİRSPOR Kulübünün, 25.02.2017 tarihinde oynanan ADANA DEMİRSPOR - BALIKESİRSPOR TFF 1. Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada 2. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 10.000.- TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 53/3. Ve 53/4. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan KUZEY KAPALI ÜST TRİBÜN A,B,C,D,E,F,G,H bloklara giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişlerinin engellenmesine, Aynı müsabakada ADANA DEMİRSPOR Kulübünün, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 7.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.’’


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis