Merdiven boşluklarına oturmayalım,oturanları uyaralım.

Merdiven boşluklarına oturmayalım,oturanları uyaralım.

Adana Demirspor kulübü olarak, 2018/19 sezonunda iç saha maçlarımızda BAZI seyircilerimizin TFF talimatlarına aykırı davranılmasından dolayı önemli meblağda para cezası ödemek zorunda kaldık. Örneğin iç sahamızdaki son Hatayspor maçında merdiven boşluklarında oturulduğu için 42.000 Tl sezon toplamında da 270.000 Tl ceza ödenmiştir. Bu sezon, TFF’nin yeni hükmüne göre merdiven boşluklarına oturma cezası her hafta misli olarak katlanarak ödenecektir. 2019/20 sezonunun ilk resmi seyircili maçımızda merdiven boşluğuna oturulması nedeniyle 18.000 Tl ceza almış bulunmaktayız. 

Siz değerli Adana Demirspor taraftarımızın merdiven boşluklarına oturulmaması konusunda, bundan sonra birbirinize ve güvenlik personeline yardımcı olacağınıza inanıyoruz. Böylece bizde, kaynaklarımızı TFF cezaları yerine Adana Demirspor’umuzun öncelikle süper lig ve akabinde uluslararası futbol arenasında yerini en hızlı şekilde alabilmesi için kullanmak istiyoruz.

Gayretimiz Adana Demirspor’umuz içindir ve zaten bugüne kadar hassasiyet göstermiş olan sağduyulu taraftarlarımıza teşekkürü borç biliriz.  Diğer taraftarlarımızın da aynı hassasiyete davet edilmesi hususunda bütün taraftarlarımızda göreve davet etmek isteriz.

 Saygılarımızla  


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis