Özköylü'den şampiyonluk sözü

Özköylü'den şampiyonluk sözü

Adana Demirspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, Sivas Belediyespor maçıyla Ziraat Türkiye Kupası’na veda ettiklerini belirterek, “Kupada guruplara kalmamız halinde ard arda yapacağımız maçlarla sıkıntılı süreç içerisine girecektik. Ligdeki durumumuz bizler için çok önemli. Liderin sadece 4 puan gerisindeyiz. Yapacağımız çok ciddi transferlerle sezon sonu taraftarımıza başarımızı kanıtlayacağız ve hep beraber bu mutluluğu yaşayacağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Başkan Sedat Sözlü ve yönetim kuruluyla Ziraat Türkiye Kupası’ndaki düşüncelerini paylaştıklarını dile getiren mavi-lacivertli takımın teknik direktörü Osman Özköylü, “Hem başkanımız hem de yönetim kurulumuz, ligdeki hedeflerimizin bizim için çok daha önemli olduğunu belirttiler. Bunun üzerine Sivas Belediyespor müsabakasına genç, maçlarımızda çok fazla şans veremediğimiz ve az oynayan oyuncularımızdan kurulu bir kadroyla çıktık. Maçı 4-2 kaybettik. Sivas Belediyespor takımını kutluyorum. Ancak sahada görev verdiğimiz oyuncularımı daha farklı bir seviyede beklerdim. Yani istediğim performansı göremedim. Ancak, ligdeki geleceğimiz adına çok umutluyum. Adana Demirsporumuz’u hedefe ulaştıracak önemli transferler için çalışmalarımıza şimdiden başladık. Söz veriyorum biz bu işi düzelteceğiz. Sezon sonu bunu kanıtlayarak hep beraber sevineceğiz. İçimde kopan fırtınalar Adana Demirspor fırtınasına dönüşecek” şeklinde konuştu.

Cezası nedeniyle Sivas Belediyespor müsabakasını locadan izlediğini açıklayan Adana Demirspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, “Maç sırasında bir kişi provokatörlük yaparak hem oyuncularıma, hem de bana karşı hiç hoş olmayan söylemlerde bulundu. Ben de oturup maçını izlemesini söyledim. Ben taraftarımızı hem çok seviyor, bir o kadar da saygı duyuyorum. Birkaç provokatör takımızın dengesini bozamaz. Biz başarımızı kanıtlayacağız” diye konuştu.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis