SP’den Sercan Kaya’ya teşekkür ziyareti

SP’den Sercan Kaya’ya teşekkür ziyareti

Saadet Partisi Gençlik Kolları Adana İl Başkanı Fatih Beyaz ve yönetim kurulu üyeleri Adana Demirsporumuza ziyarette bulunarak tatlı ikram etti.

Adana Demirsporumuzun kulüp Başkanı Sedat Sözlü, 2. Başkan ve Basın Sözcüsü İmam Gazali Hıradağı ve futbolcu Sercan Kaya ile sohbet eden Saadet Partili gençler örnek davranışta bulunan tecrübeli oyuncuya teşekkür etti. Geçen hafta 5 Ocak Stadyumu’nda oynanan Manisaspor maçında attığı gol sonrası kaleci İsmail Şahmalı’ya giderek sarılan ve acısını bir kez daha paylaşan Sercan Kaya’nın davranışının herkese örnek olması gerektiğini belirten Başkan Fatih Beyaz, çok duygulandıklarını belirtti.

Beyaz, ‘’Bildiğiniz gibi Manisaspor kalecisi İsmail Şahmalı 5 aylık oğlunu amansız hastalık sonrası maalesef kaybetmişti. Sercan kardeşimizin attığı gol sonrası yapmış olduğu hareketle herkese ‘Helal Olsun’ dedirtti. Başta Sercan Kaya olmak üzere Adana Demirspor camiasını tebrik ediyoruz. İsmail Şahmalı’ya da bir kez daha başsağlığı diliyoruz’ ifadelerini kullandı. Sercan Kaya da ziyaretten ötürü teşekkürlerini sunarken formasını hediye etti. 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis