Spor Toto 1. Lig 22-28'inci hafta programı açıklandı

Spor Toto 1. Lig 22-28'inci hafta programı açıklandı

2017-18 sezonu Spor Toto 1. Lig 22-28'inci haftalarının müsabaka programı belli oldu. Spor Toto 1. Lig 22-28'inci hafta karşılaşma programı şöyle; 

 

22.Hafta

16 Şubat 2018 Cuma

ALTINORDU A.Ş.

SAMSUNSPOR

BORNOVA STADI

18.00

MKE ANKARAGÜCÜ

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

 

18.00

17 Şubat 2018 Cumartesi

B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR

GAZİANTEPSPOR

KAZIM KARABEKİR STADI

13.00

BALIKESİRSPOR BALTOK

ELAZIĞSPOR

BALIKESİR ATATÜRK

13.00

GRAND MEDICAL MANİSASPOR

ADANASPOR A.Ş.

MANİSA 19 MAYIS

15.30

AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR

DENİZLİSPOR

GİRESUN ATATÜRK

15.30

18 Şubat 2018 Pazar

ÜMRANİYESPOR

ESKİŞEHİRSPOR

ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR

13.00

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK

İSTANBULSPOR A.Ş.

GAZİANTEP STADYUMU

15.30

ADANA DEMİRSPOR

BOLUSPOR

5 OCAK FATİH TERİM

18.00

 

23.Hafta

20 Şubat 2018 Salı

SAMSUNSPOR

MKE ANKARAGÜCÜ

 

16.00

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

BALIKESİRSPOR BALTOK

ÇAYKUR DİDİ

16.00

GAZİANTEPSPOR

ALTINORDU A.Ş.

GAZİANTEP STADYUMU

19.00

21 Şubat 2018 Çarşamba

DENİZLİSPOR

ÜMRANİYESPOR

DENİZLİ ATATÜRK

16.00

ESKİŞEHİRSPOR

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK

 

16.00

ELAZIĞSPOR

AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR

ELAZIĞ ATATÜRK

19.00

İSTANBULSPOR A.Ş.

GRAND MEDICAL MANİSASPOR

 

19.00

22 Şubat 2018 Perşembe

BOLUSPOR

B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR

BOLU ATATÜRK

16.00

ADANASPOR A.Ş.

ADANA DEMİRSPOR

5 OCAK FATİH TERİM

19.00

 

24.Hafta

24 Şubat 2018 Cumartesi

BALIKESİRSPOR BALTOK

SAMSUNSPOR

BALIKESİR ATATÜRK

15.30

MKE ANKARAGÜCÜ

GAZİANTEPSPOR

 

15.30

25 Şubat 2018 Pazar

ÜMRANİYESPOR

AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR

ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR

13.00

GRAND MEDICAL MANİSASPOR

ESKİŞEHİRSPOR

MANİSA 19 MAYIS

13.00

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

ELAZIĞSPOR

ÇAYKUR DİDİ

15.30

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK

DENİZLİSPOR

GAZİANTEP STADYUMU

15.30

ADANA DEMİRSPOR

İSTANBULSPOR A.Ş.

5 OCAK FATİH TERİM

18.00

26 Şubat 2018 Pazartesi

B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR

ADANASPOR A.Ş.

KAZIM KARABEKİR STADI

18.00

ALTINORDU A.Ş.

BOLUSPOR

BORNOVA STADI

18.00

 

 

25.Hafta

02 Mart 2018 Cuma

AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK

GİRESUN ATATÜRK

18.00

ELAZIĞSPOR

ÜMRANİYESPOR

ELAZIĞ ATATÜRK

18.00

03 Mart 2018 Cumartesi

GAZİANTEPSPOR

BALIKESİRSPOR BALTOK

GAZİANTEP STADYUMU

13.00

DENİZLİSPOR

GRAND MEDICAL MANİSASPOR

DENİZLİ ATATÜRK

13.00

SAMSUNSPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

 

15.30

ESKİŞEHİRSPOR

ADANA DEMİRSPOR

 

15.30

04 Mart 2018 Pazar

İSTANBULSPOR A.Ş.

B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR

 

13.00

BOLUSPOR

MKE ANKARAGÜCÜ

BOLU ATATÜRK

15.30

ADANASPOR A.Ş.

ALTINORDU A.Ş.

5 OCAK FATİH TERİM

15.30

 

 

26.Hafta

06 Mart 2018 Salı

GRAND MEDICAL MANİSASPOR

AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR

MANİSA 19 MAYIS

16.00

SAMSUNSPOR

ELAZIĞSPOR

 

16.00

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK

ÜMRANİYESPOR

GAZİANTEP STADYUMU

19.00

07 Mart 2018 Çarşamba

B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR

ESKİŞEHİRSPOR

KAZIM KARABEKİR STADI

16.00

ADANA DEMİRSPOR

DENİZLİSPOR

5 OCAK FATİH TERİM

16.00

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

GAZİANTEPSPOR

ÇAYKUR DİDİ

19.00

BALIKESİRSPOR BALTOK

BOLUSPOR

BALIKESİR ATATÜRK

19.00

08 Mart 2018 Perşembe

ALTINORDU A.Ş.

İSTANBULSPOR A.Ş.

BORNOVA STADI

16.00

MKE ANKARAGÜCÜ

ADANASPOR A.Ş.

 

19.00

 

 

27.Hafta

10 Mart 2018 Cumartesi

ÜMRANİYESPOR

GRAND MEDICAL MANİSASPOR

ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR

15.30

ELAZIĞSPOR

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK

ELAZIĞ ATATÜRK

15.30

11 Mart 2018 Pazar

BOLUSPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

BOLU ATATÜRK

13.00

GAZİANTEPSPOR

SAMSUNSPOR

GAZİANTEP STADYUMU

13.00

ADANASPOR A.Ş.

BALIKESİRSPOR BALTOK

5 OCAK FATİH TERİM

15.30

AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR

ADANA DEMİRSPOR

GİRESUN ATATÜRK

15.30

DENİZLİSPOR

B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR

DENİZLİ ATATÜRK

18.00

12 Mart 2018 Pazartesi

İSTANBULSPOR A.Ş.

MKE ANKARAGÜCÜ

 

18.00

ESKİŞEHİRSPOR

ALTINORDU A.Ş.

 

18.00

 

 

28.Hafta

16 Mart 2018 Cuma

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

ADANASPOR A.Ş.

ÇAYKUR DİDİ

18.00

ADANA DEMİRSPOR

ÜMRANİYESPOR

5 OCAK FATİH TERİM

18.00

17 Mart 2018 Cumartesi

GAZİANTEPSPOR

ELAZIĞSPOR

GAZİANTEP STADYUMU

13.00

GRAND MEDICAL MANİSASPOR

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK

MANİSA 19 MAYIS

15.30

ALTINORDU A.Ş.

DENİZLİSPOR

BORNOVA STADI

15.30

18 Mart 2018 Pazar

B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR

AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR

KAZIM KARABEKİR STADI

13.00

BALIKESİRSPOR BALTOK

İSTANBULSPOR A.Ş.

BALIKESİR ATATÜRK

13.00

SAMSUNSPOR

BOLUSPOR

 

15.30

MKE ANKARAGÜCÜ

ESKİŞEHİRSPOR

 

18.00


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis