Takımımız Elazığ yolcusu

Takımımız Elazığ yolcusu

TFF 1. Lig’in 25. haftasında deplasmanda Elazığspor ile karşılaşacak olan Adana Demirsporumuz, çalışmalarını tek idmanla sürdürdü. Aytaç Durak Tesisleri’ndeki idmandan önce teknik patronumuz Engin İpekoğlu oyuncularıyla toplantı yaparak zorlu maç öncesi değerlendirmelerde bulundu.

Mavi-Lacivertli takımımız ısınma hareketleriyle başladığı antrenmanı 5’e 2 oynayarak devam ettirdi. Daha sonra ise şut ve yan top çalışması gerçekleştirilirken Engin İpekoğlu oyunculara dar alanda çift kale maç yaptırdı. Hafif sakatlığı nedeniyle Servan Taştan bugün ki antrenmanda yer almazken genç oyuncumuz salonda çalışmalarına devam etti.

Zorlu 90 dakika öncesi tüm hazırlıklarını puan ya da puanlar almak için yapan Adana Demirsporumuz da oyuncuların antrenmanlarda keyifli ve istekli olmaları teknik heyetin yüzünü güldürüyor.

Mavi-Lacivertli ekibimiz, son çalışmasını da Aytaç Durak Tesisleri’nde tamamlayarak yarın (Cumartesi) öğleden sonra hava yoluyla Ankara aktarmalı olarak Elazığ’a gidecek ve maç saatini beklemeye başlayacak. 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis