Tayfur Havutçu resmen Demirspor'da

Tayfur Havutçu resmen Demirspor'da

Teknik direktör Osman Özköylü ile yollarını ayıran kulübümüz, Türk futboluna önemli hizmetler veren Tayfur Havutçu ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladı.

Başkanımız Sedat Sözlü, 2. Başkanımız İmam Gazali Hıradağı, Hukuk İşlerinden Sorumlu yönetim kurulu Üyemiz Şentürk Çalık ve İdari Menajerimiz Ali Rıza Bağbudar ile birlikte havayoluyla Adana’ya gelen teknik direktör Tayfur Havutçu’yu havaalanında, İdari İşlerden Sorumlu yönetim kurulu üyemiz Ayhan Deniz ve taraftarlar çiçeklerle karşıladı.

Daha sonra da kulüp tesislerimizde imza töreni düzenlendi. Yönetim kurulu üyelerimizin katıldığı törende konuşan Başkanımız Sedat Sözlü, “Yönetim kurulu olarak ilerisi için bir ışık göremediğimiz için Osman Özköylü ile yollarımızı ayırdık. Bugün, Türk futboluna ve Beşiktaş’a çok önemli hizmetler veren Tayfur Havutçu ile anlaştık. Tayfur Havutçu hocamız, Adana Demirsporumuz için şampiyonluğun habercisi olacaktır. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Camiasının büyüklüğünün tüm Türkiye tarafından bilindiği Adana Demirspor’a geldiği için çok mutlu, o kadar da heyecan dolu olduğunu belirterek konuşmasına başlayan Tayfur Havutçu, “Bir takımın nasıl şampiyon olacağını, şampiyonluk yolunda nasıl bir yol izleneceğini çok iyi bilirim. Çok iddialı bir kişiliğim var. Herkesin birbirini zorlayacağı, yenebileceği bir ligdeyiz. Bu futbolcu kadrosunun neler yapabileceğini bildiğim için görevi kabul ettim. Şampiyonluk yolunda çok önemli bir sinerji yakalayıp, camiamızın uzun yıllardır beklediği süper lige çıkacağız. Bana güvenen kulüp başkanımız Sayın Sedat Sözlü ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis