Tütüneker:Mücadeleden Memnunum''

Tütüneker:Mücadeleden Memnunum''

Tütüneker:’’ Mücadeleden dolayı çok mutluyum’’

Teknik Direktörümüz Uğur Tütüneker haftalık olarak düzenlediği basın toplantısında öncelikli olarak kupa maçını değerlendirdi.Tecrübeli teknik adam Bursaspor karşısında verilen mücadeleden memnun kaldığını da sözlerine ekledi.

Çarşamba günü Hekimoğlu Trabzon ile kupa maçında karşılaşacaklarını belirten Tütüneker ‘’Kupa Maçında uzun süredir sakatlıklardan dolayı takımdan ayrı kalan ve tedavileri tamamlanan oyunculara şans vereceğiz. İki  kulvarda mücadele edecek sayıda oyuncumuz var.Oynaman tüm oyuncularımızı oynamayı düşünüyorum. Tur atlayıp atlamamak önemli değil. Asıl  amacımız ligde başarılı olmaktır. Kupa maçında sakatlıklardan dolayı fizik olarak geride kalan oyuncularımın durumunu daha net bir şekilde göreceğim’’dedi.

Bursaspor karşısında alınan 4-1’lik galibiyeti de değerlendiren tecrübeli teknik adam konuşmasını şöyle tamamladı:

‘’Bursaspor maçında takımımın gösterdiği mücadeleden çok memnunum .İstek,arzu ve oyun felsefesi olarak sahada her şeyi yaptık.Dolayısıyla bunları yapan oyuncularla yolumuza devam edeceğiz.Bursaspor’a fazla pozisyon vermeden oynadık.Bu sonucun anlamı Altınrdu karlılaşmasında alınacak olan 3 puanla anlam kazanacaktır.’’


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis