Yeni transfer Mahmut Özen

Yeni transfer Mahmut Özen

Ara transfer çalışmalarını büyük bir titizlik içerisinde sürdüren takımımız, İsveç’in Malmö takımından sağ bek oyuncusu Mahmut Özen ile 1.5 yıllığına sözleşme imzaladı.

Ligin ikinci yarısı için eksik gördükleri mevkilere takviye yapmaya devam ettiklerini söyleyen Başkanımız Sedat Sözlü, “Şampiyonluk yolunda takımımıza büyük katkı sağlayacak olan bir oyuncuyu daha bünyemize dahil ettik. Mahmut Özen'in takımımıza büyük katkı koyacağına inanıyorum” dedi.

İkinci Başkan İmam Gazali Hıradağı’nın da katıldığı imza töreninde basın mensuplarının ara transfer çalışmaları hakkındaki sorularını da yanıtlayan Başkanımız Sözlü, “Süper lig ya da kendi ligimizden bir kaleci arayışı içerisindeyiz. Kaleci transferimizde de çok hassas davranıyoruz. Sonrasında yine bir stoper ve ön liberoyu renklerimize bağlayacağız. Forvet bölgesinde de rekabetin artması açısından Pote’nin yanına bir oyuncu daha alıp ara transferi kapatacağız. Ligin ilk yarısında yaşadığımız sıkıntıları düşündüğümüzde, ikinci yarı çok daha iyi bir Adana Demirspor ortaya çıkacak” şeklinde konuştu.

Böylesine büyük camiası ve taraftarı olan bir kulübe geldiği için çok mutlu olduğunu söyleyen Mahmut Özen ise, “Adana Demirspor şampiyonluk hedefi olan bir takım. Ben de şampiyonluk yolunda bu takıma katkı sağlayacağım” dedi.

Sağ bekte görev yapan 27 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz sezon Süper Lig’de Kayseri Erciyesspor’da kiralık olarak oynamıştı.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis