Engelli Taraftarlarımızın Maça Girişleri Hakkında Duyuru

Değerli Taraftarlarımız,

Yeni Adana Stadyumu’na Türkiye Futbol Federasyonu talimatları uyarınca en fazla 76 engelli taraftarımızı ve refakatçilerini misafir edebiliyoruz.

Kulübümüze müsabakaları izlemek için müracaat eden engelli taraftarlarımızın sayısı talimatta belirtilen sayıdan fazla olduğu için, müsabakaya alınacak engelli taraftarlarımızı kulübümüze gelen müracaatlarının sırasına göre her maç dönüşümlü olarak stada alabiliyoruz.

Stadyumun fiziksel yapısından dolayı engelli taraftarlarımızın rahat etmesi, stadyuma giriş ve çıkışlarda problem yaşamaması için 21 Nolu Kapıdan giriş sağlanarak Güney Kale Arkası Tribünü ”ENGELLİ TRİBÜNÜ” olarak ayrılmıştır. Ayrıca belirlenen tribünde sizlere yardımcı olmak üzere 2 görevli personel yer almaktadır. Siz değerli taraftarlarımızdan tek isteğimiz en üst sıradaki koltukların görme engelli ve yürüyemeyecek durumda olan taraftarlarımıza ayrılmasıdır.

Engelli Tribüne nihai listenin oluşması için kulübümüze son müracaat tarihi
30 Eylül 2021 olup, bu tarihe kadar aşağıda belirtilen şartları sağlayanların talep@adanademirspor.org.tr mail adresine müracaat etmelerini önemle rica ederiz.

Son olarak mağduriyet yaşanmaması açısından maç günü Passo uygulamanızdan biletinizin yüklenip yüklenmediğini kontrol ederek stadyuma gelmenizi önemle belirtmek isteriz.
Saygılarımızla.

Not: talep@adanademirspor.org.tr adresimize müracaat ettiği halde bugüne kadar bileti yüklenmemiş engelli taraftarlarımızın aşağıda yazılan şartları yerine getirdiğini kontrol ederek tekrardan mail atmaları önemle duyurulur.

  • Engelini belirtir belge veya kimlik kartı olması,
  • HES Uygulamasını Güncelleyerek tüm ayarları açması
  • T.C. Kimlik Numarası, HES Kodu ve Telefonun Numarası
  • 2 Doz aşı olması ve 2.Doz aşının üzerinden 14 gün geçmesi,
  • Adana Demirspor Passolig kartının güncel olması gerekmektedir.
23 Eylül 2021