Bitexen Club’dan Taraftarımıza Sevgililer Günü Hediyesi

Bitexen Teknoloji’nin yeni mobil uygulaması olan Bitexen Club’da 11 – 13 Şubat arasında gerçekleşen açık artırmaya katılan bir kişi, sevgilisi ile akşam yemeği, maç alanına VIP ulaşım ve Adana Demirspor- Beşiktaş maçımızı locadan izleme şansı yakaladı.

Bitexen Teknoloji, “Seçim sende, söz hakkı sende, ayrıcalıklar Bitexen Club’da” sloganıyla çıkan yeni mobil uygulamasının kullanıcılarına çeşitli avantajlar ve hediyeler sunacağını açıkladı. Sevgililer günü için Bitexen Club, Adana Demirspor’un taraftar token’ı olan Demir Token sahipleri için mobil uygulama üzerinden bir açık artırma gerçekleştirdi. Bu açık artırmada en fazla Demir Token yakan kullanıcı Yasin Kafadar ise hediyeyi kazan taraftar oldu.

Açık artırma sonucunda kazanan kullanıcı Yasin Kafadar ve eşi Merve Çiçek Kafadar havalimanında VIP araç ile karşılandı. Sheraton Adana’da romantik bir akşam yemeğinden sonra Adana Demirspor- Beşiktaş maçını Bitexen locasında beraber izledi ve havalimanına VIP araç ile transferleri gerçekleşti.

Açık artırmanın kazanan kullanıcısı Kafadar, “Bitexen ve Bitexen Club ailesine çok teşekkür ediyorum. Her şey ayrıntılarıyla düşünülmüştü. Bize eşlik eden arkadaşlar çok kibardı. Akşam yemeği çok lezzetliydi ve hiçbir aksama olmadan stadyuma geçtik. İlk defa maçı locadan izleme şansım oldu. Eşimle birlikte çok mutlu olduk.” sözlerini dile getirdi.

28 Şubat 2022